Casa Județeană de Pensii Bistrița-Năsăud a anunțat azi când vor fi alimentate, în luna septembrie 2025, conturile pensionarilor care primesc banii pe card.
”Anunţ pentru pensionarii Casei Judeţene de Pensii Bistrița-Năsăud care își încasează pensia prin cont bancar: joi 11 septembrie au fost operate transferurile prin intermediul Trezoreriei Bistrița, astfel vineri 12 septembrie, în cursul după-amiezei, vor fi alimentate conturile de către bănci”.
Urmăriți Saptamana.online și în Google News


